Hakkımızda

Güzelliğine önem veren ve makyaj severlerin doğru ürün seçimi yapabilmesi için Haziran 2022 yılında web sitemizi kurduk. Müşteri kitlemizin beklentilerini karşılayabilmek ve daha fazla alanda hizmet sunabilmek için sitemizde kategori başlıklarını oluşturduk. Kozmetik ve makyaj ürünleri hakkında bilgi verirken insanların cilt sağlıklarına nasıl dikkat etmeleri gerektiği hususunda de önemli bilgiler veriyoruz. Cilt bakımı, güzellik ipuçları ve makyaj ürünleri ile ilgili güncel makaleler sayesinde sitemizi ziyarete edenlerin doğru bilgilendirilmelerini sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerimizle, doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz. Kozmetik ve makyaj ürünleri ya da yapılacak işlemlerle ilgili her zaman doğru bilgi alabileceğiniz adres sitemizdir ve kesintisiz erişimler yapabilirsiniz.

Misyonumuz

Web sitemiz üzerinde hizmetlerimizi sunmaya başladığımızda belirlediğimiz misyonumuz, müşteri ihtiyaçlarını, beklentilerini analiz etmek, beklentilere göre en güvenilir bilgileri vermektir. Makyaj ürünlerinde kalitenin cilt sağlığı açısından önemli olduğunu biliyor, tüm müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz. Güven ve kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun şekilde sunmaya hedefliyoruz. Blog sitemizi ziyaret edenler, seçebilecekleri ürünler hakkında hem detaylı bilgilere ulaşabilecek hem de ürün seçimini nasıl yapabileceklerini öğrenecektir. Tüm paylaşımlarımız ve içeriklerimiz, müşteri beklentilerine göre belirlenmektedir. Tüm ürün çeşitlerinde kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetinin en üst seviyede oluşması sitemizin hizmet amacıdır.

Vizyonumuz

Dijital dünyada farklı konularda hizmet veren çok sayıda web sitesi ve blog sayfaları yer alıyor. Türkiye’de makyaj, cilt bakımı, genel bakım gibi konularda yeniliklerin kişilere hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır. Vizyonumuzu belirlerken her zaman tercih edilen ve güvenilen site olmayı hedefimize koyuyoruz. Bakım ürünlerine ihtiyaç duyan insanların, kaliteli ve doğru ürünleri hızlı ulaşmasını, ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmasını ve bu bilgileri verirken sektörde lider olmayı hedefliyoruz. Bakım ürünleri konusunda yaptığımız önerilerle ziyaretçilerimize daha faydalı olmak, önerdiğimiz ürünlerden üstün faydayı elde etmelerini sağlamak sitemizin hizmetlerini belirlerken ortaya koyduğu asıl amaçlardır.

Müşteri Memnuniyeti

Kozmetik ve makyaj ürünleri ile genel bakım ürünleri ile ilgili bilgilendirme yaptığımız sitemizde müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için her zaman güncel içeriklere yer veriyoruz. Piyasaya yeni çıkan ya da en çok kullanılan ürün seçeneklerini, ürün kategori bölümlerinde gösterirken, bilgilendirme bölümlerinde de ürünlerle ilgili önerilerimize yer veriyoruz. Müşteri memnuniyeti tüm hizmet seçeneklerimizde ortak amaçtır ve sitemizin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlayacak yenilikçi çalışmalar yapıyoruz. Ürün seçeneklerini oluştururken, herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve sahip olabileceği türleri yer veriyoruz. Haziran 2022 yılında kurulduğumuz andan itibaren tüm içeriklerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hazırlanmıştır. Kozmetik ve makyaj ürünleri alanında tercih edilen site olmayı hedeflediğimiz için %100 müşteri memnuniyeti hedeflerimizin ilk başında geliyor. Profesyonel hizmet anlayışı ile hazırlanan içeriklerimize internet bağlantısı olan tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabilir, sizlere sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Dijital dünyada hizmet vermeye başladığımızda, insanların makyaj, cilt bakımı, genel bakım, saç bakımı gibi ürünlere kolay ulaşmasını sağladık. Sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerden daha iyi faydalanılabilmesi için şu kategori seçeneklerini kullanıyoruz.

Her başlık altında o alanla ilgili farklı seçenekler sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için sitemize erişim yapmanız yeterlidir. İletişim bölümde yer alan e-posta adresimize 7/24 talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Hizmetlerimiz, güzellik ve cilt bakımı ürünlerinin kullanımı, faydası, etkileri gibi konuları içeren geniş açıklamalardan oluşuyor. Tüm ziyaretçilerimiz sunduğumuz hizmetlerimizden kesintisiz olarak faydalanabilir.