En Beğenilen 5 BB Krem – BB Krem Önerileri

Güzel ve sağlıklı görünmek her bayanın amacıdır. BB krem çeşitleri her bayanın çantasında bulunan ve vazgeçilmez ürünlerden birisidir. En beğenilen 5 BB krem çeşitleri cilt bakımı yapılmasını ve cildin güneşe karşı korunmasını sağlıyor.

BB kremler her cilt tipine uygun kullanım seçenekleri sunuyor. Cildin yağlı görünmesini önlerken aynı zamanda sivilce oluşumlarını da önlüyor. Cilt sağlığına dikkat eden bayanlar, çeşitli önerilerle kendilerine sunulan bb kremleri makyaj çantalarından eksik etmiyorlar.

En İyi BB Kremler

BB krem önerileri makyaj uzmanları, cildiye uzmanları ve kullanıcılar tarafından yapılıyor. BB kremler son dönemlerde oldukça popüler oldu ve kadınlar tarafından hafif nemlendiriciler olarak kullanılıyor. Cildi nemlendiriyor, cilt kusurlarını örtüyor ve renk dengesinin eşitlenmesini sağlıyor. En iyi 5 krem ürünü arasında şunlar öneriliyor.

  • Garnier saf ve temiz BB krem,
  • La Roche-Posay Effaclar Dou (+) Unifiant,
  • Garnier normal ciltler için BB krem,
  • Garnier Ambre Solaire BB koruyucu yüz kremi Gkf 50,
  • Vichy Ideal Soleil BB Güneş Koruyucu SPF 50,

Önerilen krem ürünlerinin özelliklerini ve etkilerini inceleyerek kullanmaya karar verebilirsiniz.

Garnier Saf ve Temiz BB Krem

Garnier Saf ve Temiz BB KremPin
Garnier Saf ve Temiz BB Krem

Garnier BB kremi, 5 etkiyi bir arada sunuyor. Cilt problemlerinin hızlı tedavi edilmesini, lekelerin oluşmasını önlemesi sağlıyor. Cildi arındırıcı özelliğe sahiptir ve içeriğinde yer alan salisilik asit ile tüm akne oluşumlarına karşı savaş açabiliyor.

Cilde mat bir görünüm verirken, gözeneklerin sıkılaşmasını, nem oranının dengelenmesini sağlıyor. Krem formu hafif olduğu için cilt üzerinde kolay yayılıyor. Cilt tarafından kolay emilen ve yağlı tabaka oluşturmayan en iyi cilt bakım kremlerinden birisidir. Kullanıldığında güneşe karşı koruma sağlıyor.

Garnier Saf ve Temiz BB Krem 50 ML Faydaları

Cilt bakımında doğru krem ürünlerini kullanmak önemlidir. Garnier saf ve temiz bb krem ürünü kullanmaya başlayanlar, ürünün sağladığı faydaları hızlı bir şekilde görmeye başlayacaktır. Faydaları şunlardır.

  • Yağlı ciltler için geliştirilmiştir,
  • Cilde mat bir görünüm verir,
  • 24 saat nemlendirme etkisi oluşturur,
  • Cilt gözeneklerini sıkılaştırır,
  • Cildin sağlıklı görünmesini sağlar,

Salisilik asit etken maddesi ile cildin beslenmesini ve leke oluşumuna karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.

Garnier BB Krem Ne İşe Yarar?

Garnier BB krem, cildin kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Rüzgar ya da güneş yanığı gibi dış etkenler sonucu ciltte oluşan renk farklılaşmalarını giderir ve renklerin dengelenmesini sağlar.

Bayanlar, pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak için tercih ediyor. Cilt üzerinde oluşan ince kırışıklıkları en iyi şekilde gizler ve ışıltılı bir cilt oluşmasını sağlar. Ayrıca güneş koruma faktörü ile cildin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasını sağlıyor.

La Roche – Posay Effaclar Duo (+) UnifiantPin

La Roche – Posay Effaclar Duo (+) Unifiant

Ciltte meydana gelen yağlama akne eğilimlerinin daha fazla olmasına neden olabiliyor. La roche – posay effaclar Duo (+) unifiant BB kremi, hafif jel dokusuna sahiptir ve cilt kusurlarının görünümünü azaltır. Akne eğilimli ciltlerde, cilt rengini eşitlemekte, cilt üzerindeki fazla yağın azalmasını sağlamaktadır.

Cilt gözeneklerini tıkamadan doğal maske görünümü verilmesini sağlar. Cilt tiplerine göre açık ya da orta ton renk seçenekleri bulunuyor. Cilt rengine uygun seçim yapabildiğiniz için istediğiniz görünümü rahatlıkla elde edebiliyorsunuz.

La Roche – Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Ne İşe Yarar?

En iyi BB kremlerden birisi olarak önerilen La roche – posay effaclar duo (+) unifiatiant, cilt üzerinde oluşan leke görünümlerinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Laboratuvar ortamında yapılan dermatolojik testler ile etkisi tespit edilmiştir. Düzenli olarak kullanıldığında, cilt üzerindeki tıkalı olan gözenekleri açıyor, cilt dokusunun yenilenmesini sağlıyor, pürüzsüz görüntü oluşturuyor. Ciltte yağlı bölgelerin görünümünün daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

La Roche – Posay Effaclar Duo (+) Kullanımı

Cilt bakımı ürünleri arasında tercih edilen en iyi ürünler arasında yer alıyor. Cilt sağlığı için önerildiği şekilde ve düzenli kullanılması gerekiyor. La roche posay effaclar duo (+) BB kremi, istenilen sonucun elde edilebilmesi için sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa temiz cilt üzerine uygulanmalıdır. Kullanmadan önce cilt ve eller durulanmalı ve kurutulmalıdır. Parmak uçları ile cilt üzerine ovalama yaparak uygulanır ve cildin kremi iyice emmesi sağlanır. Hem pürüzsüz hem de istenilen renk tonunda bir cilde sahip olunur.

Garnier Normal Ciltler İçin BB KremPin

Garnier Normal Ciltler İçin BB Krem

Garnier markası, cilt sağlığı için farklı formlarda krem ürünlerini sunuyor. Garnier normal ciltler için BB krem ürünü, mineral pigment ve c vitamini içeren formülü ile cilt kusursuzlaştırma kremi olarak kullanılıyor.

BB krem ürünü, cilt üzerinde oluşturduğu kaplama ile kusursuz görüntü oluştururken, çilden nefes almasını da sağlıyor. Yumuşak ve kolay uygulanabilir dokulu ile cilt üzerindeki pürüzleri kapatırken cildin en iyi şekilde görünmesini sağlar. Garnier normal ciltler için BB kremi, karma ve yağlı ciltler içinde en uygun krem ürünlerinden birisidir.

Garnier Ambre Solaire BB Koruyucu Yüz Kremi GKF 50

Sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için cildin her mevsim güneşten korunması gerekiyor. Hassas cilt yapısına sahip olanlar, her mevsim güneşin ve rüzgarın yakıcılığından etkilenebiliyor. Cildi yağlı olanlar güneşe karşı krem kullanmamayı tercih edebiliyor.

Ancak garnier ambre solaire BB koruyucu yüz kremi, yağsız formülü ile cildin nem oranını dengelerken güneşe karşı koruma sağlıyor. Güneşe karşı koruma yaparken, cilt renginin dengelenmesini ve her zaman ışıltılı olmasını sağlıyor.

Vichy Ideal Soleil BB Güneş Korucuyucu SPF 50Pin
Vichy Ideal Soleil BB Güneş Korucuyucu SPF 50

Vichy Ideal Soleil BB Güneş Korucuyucu SPF 50

Her insanın cilt yapısı birbirinden farklıdır. Kuru, normal ve yağlı cilt tipleri olarak belirlenen cilt tiplerine göre BB krem ürünleri özel formüllerle hazırlanıyor. Yağlı cilt tipleri için Vichy Ideal Soleil BB güneş koruyucu kremi öneriliyor. İçeriği ve özel formülü ile yağlı ve karma cilt tipleri için uygun krem türü olarak öneriliyor.

Vichy Ideal Soleil BB güneş koruyuculu SPF 50 kremi cildin parlamasını önlüyor ve matlaşmasına destek sağlayarak yağlı görünümün ortadan kalkmasını sağlıyor. Paraben içermiyor ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturuyor. Krem önerileri arasında yer aldığı için bayanların makyaj çantalarında olması gereken BB kremlerinden birisi olarak gösteriliyor.

Vichy Ideal Soleil Ne İşe Yarar?

Vichy Ideal Soleil BB koruyucu kremi, karma cilt tipleri için geliştirilmiş ve en iyi koruyucu güneş kremlerinden birisidir. SPF 50 faktör özelliği ile çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı cildi koruma altına alır. Geliştirilmiş formülü sayesinde cildin nemli kalmasını ve sürekli kendisini yenileyerek beslenmesini sağlar.

BB Krem Markaları

BB kremler, göstermiş oldukları etkilerden dolayı son dönemlerde popüler olmaya ve kadınların vazgeçilmez makyaj ürünleri arasında yer almaya başladı. Cilt bakımlarında fondötenlere göre daha hafif ve nemlendirici etkiye sahip olduğu için koruyuculuk özellikleri de fazladır. BB krem markaları, cilt kusurlarının örtülmesini, cildin korunmasını sağlayacak özel formüllerle üretim yapıyor. En iyi BB kremler, cildi, güneşin ve dış etkenlerin zararlarına karşı korurken, içerik maddeleri ile cildin daha sağlıklı görünmesini de sağlıyor.

En İyi BB Krem Önerileri

Kadınlar cilt bakımları için krem seçimi yaparken, koruyucu etkilerinin fazlalığından dolayı BB krem türlerinde yapılan önerileri dikkate alıyor. Farklı markalara ait farklı krem modellerini inceleyenler, SPF oranlarına ve kullanıcı yorumlarına göre tercihlerini yapıyor. Seçilen BB kremi, cilt kusurlarını kapatırken, cilt sağlığı için renklendirme ve nemlendirme dengesini de sağlamalıdır.

BB Krem Nedir?

Cildin bakımı ve sorunların giderilmesi için çeşitli krem ürünleri kullanılır. BB kremlerin formüle edilmesindeki asıl amaç cilt kusurlarının örtülmesini sağlamaktır. BB kremler, cildi tazeleyen, nemlendiren, sivilce, leke ve çukurları ortadan kaldırma özelliğine sahip kremlerdir. Farklı markalar tarafından farklı cilt tipleri için özel formüller kullanılarak üretiliyor ve piyasaya sürülüyor.

BB Krem Seçimi

İnsanların çoğu BB kremler hakkında birçok detayı merak ediyor. BB kremler, tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilebiliyor. Farklı renk tonları bulunuyor ve herkes cilt yapısına ve rengine göre seçim yapabiliyor. Beyaz cilt tonuna sahip olanlar, BB krem seçimini yaparken açık tonlu olanları tercih etmelidir.

Doğru tercih yapıldığında, cildin renk dengesi en iyi şekilde sağlanacak ve doğru nemlendirme yaparak koruyucu etkisi daha fazla olacaktır. BB kremler, cilt üzerinde hem kapatıcı hem de canlandırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Krem seçimi yaparken, yapılan önerileri dikkate alabilir, sürekli kullanabileceğiniz doğru BB kremini seçebilirsiniz. 

5/5 - (7 oy aldı)
Yorum yapın

1