En Beğenilen 5 Güneş Kremi Önerileri

Güneş ışınları, cildimize zarar veren en önemli etkenlerden biridir. Bazı insanlar, güneşin zararsız olduğunu düşünürler. Ancak böyle bir düşünceyle yaşamak son derece yanlıştır. Çünkü bu ışınlar, cildimizin sağlığını bozacak bir etkiye sahiptirler. Bundan dolayı güneşte uzun süre kalmanız halinde çeşitli cilt problemleri ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir.

Ancak bu etkenden korunmanızı sağlayacak etkili bir yol vardır. Bu yol ise güneş koruyucu kullanmaktır. Cilt bakım ürünleri arasında yer alan bu koruyucular, saatlerce güneş altında kalmanıza rağmen sizi zararlı ışınlardan uzak tutacaktır. Birçok kozmetik markası, kendi formülleriyle güneş koruyucusu hazırlıyor. Ancak bazı markaların ürünleri, tam bir koruma sağladığı için kullanıcılar tarafından çok fazla beğeniliyor.

La Roche-Posay Anthelios Güneş Kremi

Kuma, tere ve suya dayanıklı olması ile bilinen bu güneş kremi, en beğenilen ürünlerden biridir. UV ışınlarına karşı muhteşem bir koruma sağlar. Böylece cildinizde herhangi bir zarar meydana gelmesine engel olur. Bu krem, cildinizde yağlanma yapmaz. Bu sayede temiz bir görüntü oluşturur. Sizi güneşten korurken aynı zamanda cilt bakımınızı da yapıyor. Ultra bir koruma sağlayarak cildinizde herhangi bir beyazlık oluşturmaz. Ayrıca yüzünüzde rahatsız edici bir parlama meydana getirmez.

La Roche-Posat Anthelios Güneş Kremi Özellikleri

La Roche-Posat Anthelios güneş kreminin özellikleri şunlardır:

 • Suya dayanıklıdır.
 • Yapışkanlık hissi vermez.
 • Hafif bir dokusu vardır. Bundan dolayı cilde ağırlık yapmaz.
 • Yağlı bir his yaratmaz.
 • Hassas ciltlere uygundur.
 • Hızlı bir emilime sahiptir.
 • Hipoalerjeniktir.
 • Mat bir görüntü meydana getirir.
 • Yağlı ve akneli ciltlere iyi gelir.

Cildinize sakınmadan sürebileceğiniz en kaliteli koruyuculardan biridir. Ürünün kalitesi dermatolojik olarak kanıtlanmıştır. Bu yüzden cildinize rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.

Pin
Gunes Kremi Onerileri

La Roche-Posay Anthelios Güneş Kremi Her Cilt Tipine Uygun Mudur?

Bazı insanların cildi çok hassastır. Bu hassaslık yüzünden, ciltlerine istedikleri bakım ürününü süremezler. Ayrıca bu tip insanlar, doğru koruyucuları seçmek zorundadırlar. La Roche-Posay Anthelios, tam da hassas ciltler için üretilmiş bir üründür. Kuru, yağlı veya karma cilde sahipseniz, bu koruyucuyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de alerjik durumu bulunan insanlara göre üretilmiştir. Kremi kullanırken bazı zamanlarda tekrar uygulama yapmanız gerecektir. Terleme ve kurulanma sonrasında ürünü yeniden cildinize sürmeniz gerekiyor.

Solante Pigmenta Koyu Lekelere Karşı Güneş Kremi

Hassas ciltlere göre uygun olan Solante Pigmenta, cildinize canlılık ve parlaklık katmaktadır. Parfüm içermeyen bir kremdir. Yüksek derecede kapatıcılık sunar. Bundan dolayı ürünü kullanan kişiler, bu kremden çok memnun kalırlar. Güneşin ciltte yaratabileceği kalıcı hasarın önlenmesinde birebirdir. Bunun yanı sıra çok özel bir besleyici etkisi vardır. Aynı zamanda cildinizin yatışmasını sağlayarak daha pürüzsüz görünmenize de yardım eder. Güneşe karşı iyi bir korunma için kullanabileceğiniz en popüler koruyuculardandır.

Solante Pigmenta Koyu Lekelere Karşı Güneş Kremi Özellikleri

Solante Pigmenta koyu lekelere karşı güneş kreminin özellikleri şunlardır:

 • Cildinizi etkili bir şekilde korur.
 • Cilt lekelerini engeller.
 • Cilde pürüzsüzlük kazandırır.
 • Besleyicidir.
 • Cildi yatıştırırken aynı zamanda da nemlendirir.
 • Kapatıcı bir etkiye sahiptir.
 • Kalıcı hasarları önler.
 • Hassas ciltlere göredir.

Özellikle de besleyici bir özelliğe sahip olması, bu kremin yaygın bir şekilde satın alınmasına neden olmuştur. Kullanıcılar, ürünün gerçekten tam bir koruma sağladığını dile getirmektedirler.

Solante Pigmenta Koyu Lekelere Karşı Güneş Kremi Leke Oluşumunu Engeller Mi?

Bu güneş koruyucusunun en önemli özelliklerinden biri de leke oluşumuna engel olmasıdır. Ürün, güneşe karşı güçlü bir koruma sağlarken güneşin meydana getirdiği lekeleri de önler. Böylece vücudunuzda herhangi bir problem meydana gelmez. Ürünün bu etkisi kesin olarak kanıtlanmıştır. Leke konusunda sorun yaşayan insanlar, Solenta Pigmenta güneş kremini kullanarak bunun çözümünü bulabilirler. Her zaman kullanabileceğiniz en kaliteli koruyuculardandır. Leke engellemede çok etkili bir güce sahip olduğu için kullanıcılar tarafından son derece fazla seviliyor.

Pin
Gunes Kremi Onerileri

Vichy Ideal Soleil Dry Touch Güneş Kremi

Dekolte ve yüz bölgesini güneşten korumak istiyorsanız, Vichy Ideal Soleil Dry Touch güneş kremini kullanabilirsiniz. Yüksek bir kaliteye sahip olan bu ürün, düzenli kullanım gerektiriyor. Aksi halde pek fazla etkisini göstermeyebilir. Bu nedenle her gün belirlenen oranda kullanım yapmalısınız. Düzenli kullanım sonucunda güneşe karşı güçlü bir korunma meydana geldiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bu ürünün hacmiyse 50 ml’dir.

Vichy Ideal Soleil Dry Touch Güneş Kremi Özellikleri

Vichy Ideal Soleil Dry Touch güneş kreminin özellikleri şöyledir:

 • Derin koruma sağlar.
 • Yaşlanma karşıtıdır.
 • Yüksek etki potansiyeline sahiptir.
 • Cildin her zamankinden daha fazla ışıltılı olmasını sağlar.
 • Cildin elastik bir yapı kazanmasına etki eder.
 • Düzenli kullanım içerir.

Bu gibi özellikler taşıyan güneş kremi, özellikle de yaz tatillerinizde yanınızda bulundurmanız gereken bir üründür. Kremin kalitesi, tüm testleri başarıyla geçmiştir. Cildinizi rahatlatan, koruyan ve güzelleştiren bir güneş kremidir.

Vichy Ideal Soleil Dry Touch Güneş Kremi Hangi Cilt Tipi İçin Uygundur?

Her insanın cilt tipi aynı değildir. Bu nedenle her güneş kremi, farklı ciltlerde aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle güneş kremi alırken dikkatli olmanız gerekir. Bu hususta cilt tipinizi iyi bilmelisiniz. Çünkü bazı ürünler, özellikle tek bir cilt tipine uygun şekilde üretilir. Vichy Ideal Soleil Dry Touch güneş kremi de bu ürünlerdendir. Bu kremi kullanmak istiyorsanız, yağlı bir cilt yapınızın olması gerekiyor. Bunun dışındaki insanlar için pek uygun olmayan bir koruyucudur.

Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi

Güneş koruyucusu denildiği zaman akla gelen ürünlerden biridir. Özellikle de doktorlar tarafından çok fazla tavsiye edilen bir kremdir. Etkin ve kaliteli bir koruma sunan bu ürün, aynı zamanda leke problemlerine de çözüm sunmasıyla tanınıyor. UVB ve UVA ışınlarından korur. Yüksek etkili olmasından dolayı kullanıcıları tarafından her zaman beğenilen bir ürün olmayı başarmıştır. Glabridin adlı bir formüle sahip olması, lekelerle daha kolay bir şekilde mücadele edebilmesini sağlamaktadır.

Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi Özellikleri

Bioderma Photoderm Spot güneş kreminin özellikleri:

 • Leke görünümünün kapanmasını sağlar.
 • Cilt tonunda eşitlik sağlar.
 • Yüksek etki gücüne sahiptir.
 • Derinlemesine bir koruma sunar.
 • Yüksek hacimlidir.
 • Kuru ve normal ciltler için uygundur.
 • Yatıştırıcı ve nemlendiricidir.

Çok hızlı bir şekilde etki gösteren Bioderma Photoderm Spot güneş kremi, kullanıcılarından tam not almayı başaran koruyucular arasında yer alıyor. Bu nedenle en beğenilen ürünlerden biridir.

Bioderma Photoderm Spot Güneş Kremi Kaç Saatte Bir Kullanılmalı?

Bir güneş kremini nasıl kullandığınız çok önemlidir. Çünkü doğru etkilerin oluşması buna bağlıdır. Aldığınız güneş koruyucusunun kullanma talimatlarına mutlaka bakmanız gerekiyor. Özel bir kullanım içeren bu krem, 2 saatte bir kullanılmalıdır. Vücut ve yüz bölgelerinizin her yerine eşit derecede uygulama yapmanız gerekiyor. Dışarıya çıkmaya hazırlanırken bu kremi uygulamanız yeterlidir. Etkili bir korunma sağlamak için 2 saatte bir uygulanması gerektiğini kesinlikle unutmayın. Böylece üründen daha fazla verim elde edebilirsiniz.

Roc Soleil Protexion Spray Lotion Güneş Kremi

Hem nemlendirici hem de güneş kremi olarak karşımıza çıkan Roc Soleil Protexion Spray Lotion, sizi güneşten %90 korur. UVB ve UVA ışınlarının zararlarını sizden uzak tutar. Kolayca kullanılabilen bir koruyucu olması, bu ürünün en beğenilenler arasına girmesine neden olmuştur. Cildinizde yapış yapış bir hissin meydana gelmesine izin vermez. Etkisinin yanı sıra kokusunun da sevildiği bir kremdir. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilir. İçeriğinde termal su bulundurur. Bu su ise cildin nemlenmesinde büyük rol oynar. Bu güneş kreminden muazzam bir sonuç elde etmek istiyorsanız, cildinize eşit şekilde uygulama yapmalısınız.

Roc Soleil Protexion Spray Lotion Güneş Kremi Özellikleri

Roc Soleil Protexion Spray Lotion güneş kreminin özellikleri şöyledir:

 • Kaliteli bir koruyucudur.
 • Nemlendirme etkisine sahiptir.
 • Üstün performans sunar.
 • Hassas ciltlere göredir.

Kremin bu özellikleri, ürün kullanıcıları tarafından çok beğeniliyor. Bu koruyucuyu kullanan birçok kişi, özellikle beğenilerini dile getiriyorlar.

Roc Soleil Protexion Spray Lotion Güneş Kremi Cildi Nemlendirir Mi?

Bir güneş kreminin, hem güneşten koruması hem de cildi nemlendirmesi çok önemlidir. Çünkü her insan, tek bir kremde birçok olumlu etkiyi bulmak ister. Roc Soleil Protexion Spray Lotion güneş kreminde çok fazla olumlu etkiler bulabilirsiniz. Bu koruyucu, güneşin yarattığı zararlı etkileri önlerken aynı zamanda cildinizdeki nemliliği korur. Böylece cildinize önemli bir rahatlık kazandırır. Saatlerce güneş altında kalsanız bile endişe etmenize gerek kalmaz. Çünkü son derece güvenli bir koruyucunuz olur.

Güneş Kremleri Nasıl Kullanılmalı?

YouTube video

En iyi güneş koruyucu krem hangisi?

Doğrudan en iyisi şudur demek pekte mümkün olmayan bir konu güneş kremi. Sebebi ise cilt tiplerinin farklılık göstermesidir. Bazı kuru ciltlerde yağlı kremler iyi gelirken. Tam tersi yağlı ciltlere de su bazlı yağlı kremler daha iyi gelmektedir. Ancak ortak nokta olarak doktorlar dermo kozmetik ürünleri tavsiye etmektedir.

Güneş kremi cildi güzelleştirir mi?

Özellikle dik açıda gelen güneş ışınlarının ciltte verdiği kalıcı hasar foto yaşlanma olarak adlandırılır. Bu durumun önüne geçebilmek için güneş kremlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. İçerisinde E vitamini gibi değerli vitaminler barındıran kremler ise cildinizi daha parlak ve ışıltılı bir görünüm almasına yardımcı olur.

5/5 - (61 oy aldı)
Yorum yapın