Play Skin Güneş Kremi Kullananlar ve Hakkında Yorumları

Play Skin güneş kremi yaz sıcaklarında en yakın dostunuz olabilir. Play Skin güneş kremi hem lipozom teknolojili olup, hem de yüksek faktörlü bir güneş kremi olduğu için cildinizi güneşten gelen UV ışınlarını zararlı etkilerinden korur. Fakat Play Skin içeriğinde yer alan aktif bileşikler cildinizi sadece güneş ışınlarından değil, aynı zamanda mavi ışık yayan cihazların olumsuz ışınlarından da korur. Mavi ışın kaynakları telefon, bilgisayar, televizyon ve/veya oda ışıkları olabilir.

Play Skin üretiminde kullanılan en son teknoloji sayesinde, cildinizde olabilecek beyaz lekeler temizlenir ve güneş nedeniyle olabilecek siyah cilt lekelerine karşı koruyucu etkide bulunur. Cildinize yoğun nem sağlar ve cilt tarafından kolayca emilebilir.

Play Skin güneş kremi bütün cilt tiplerinde kullanılabilir. Play Skin güneş kremi kullanan tüketicilerin yaptıkları yorumlar şunlardır:

Pin
Play Skin Güneş Kremi

Play Skin Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

 1. Çok hassas ve soluk bir cildim var. Bu nedenle Play Skin özellikle havuz başında kullanmak için çok kullanışlıydı. Bu ürünün piyasaya sürülmesi ile birlikte beyaz bir yüze sahip olduğum için endişelenmeyi bıraktım. Play Skin güneş kremi sayesinde yanaklarımda, burnumda ve gözlerimin altında beliren güneş yanığından şikayetçi olmuyorum. Cildimi güneşten koruduğu gibi aynı zamanda tahriş olan cilt onarımında da iyi sonuç veriyor. 
 2. Sürülmesi ve cilt tarafından emilmesi kolay, pratik kullanışlı bir ürün…
 3. Bu güneş kremini kesinlikle çok sevdim. Hassas bir cilde sahip olduğum halde artık daha uzun süre güneşte kalabiliyorum. Sürdükten sonra iyice ovalayarak cildinize yedirin.
 4. Çok verimli bir güneş kremi… 5 Üzerinden 5 veriyorum.
 5. Umarım piyasaya daha büyük boy ürünlerini sürerler.
 6. Sürmesi kolay ve kokusu harika ayrıca hem nemlendiricili, hem de yüksek koruma faktörü olması çok iyi…
 7. Diğer arkadaşlarımla birlikte yürüyüşe çıktığımızda kullanmak için almıştım. Yürüyüş sonunda diğerlerinin vücutlarında, çeşitli yerlerinde ıstakoz gibi kırmızılıklar varken, ben çok rahattım. Yani rakip güneş kremlerine karşı açık ara daha iyi sonuç aldım.
 8. Güzel bir güneş kremi, ama kişisel olarak ben nemlendirici özelliğinin daha fazla olmasını tercih ederdim.
 9. Play Skin kesinlikle favori güneş kremim.
 10. Mükemmel bir ürün olmasına karşılık, ebat olarak beklediğimden çok daha küçük geldi.
 11. Sportif bir ürün… Beğendim.
 12. Güneş koruması iyi olmasına rağmen, cildimde beyaz bir film tabakası bırakmasından hoşlanmadım. Ama yine de bu film tabakasının güneş yanığından daha iyi olduğunu düşünüyorum.
 13. Kolayca sürülüyor ve beyaz leke bırakmıyor. Kokusunu sevmedim.
 14. Ben bir kızılım. Bu ürünü her gün güneşe çıkmadan yüzüme ve boynuma sürüyorum. Sonuçtan memnunum. Cildimde aşırı yağlı bir his bırakmadı. Kolay emiliyor. Ten renginiz ne olursa olsun denemenizi öneriyorum.
 15. Cildim çok yağlı ve akne oluşumuna eğilimli bir cilt… Bu nedenle güneş kremlerini kolaylıkla kullanabilen bir insan değilim. Ama Play Skin verdiğim paraya değdi. Kalıntı ya da beyaz renk tonu bırakmıyor. Cildi güneşten koruyor ve cildiniz akne oluşumuna eğilimli olsa bile cildiniz bozmuyor. Çabuk emilmesi kullanımını kolaylaştırıyor.
 16. Yayılması kolaydı, koruyucu ve nemlendirici performansını beğendim.
 17. Bu ürünü sevdim, kelimenin tam anlamıyla her gün kullandım. Güneşten koruması bir yana o kadar hafif ve pürüzsüz ki cildimi ovuşturduğunda kadife gibi bir hisse kapıldım. Yüzümde yağlı bir tabaka hissetmedim. Gözeneklerimi tıkamadı ve ağır değil.
 18. Yağlı bir cildim var ve her gün güneş kremi kullanıyorum. Cildimi tahminlerimin çok üzerinde korudu ve rahatlattı. Güneş lekelerinden kurtulduğum için mutluyum.
 19. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kızıl tenliyim. Sürdükten sonra güneş kremi kokusundan nefret eden kocam bile şikayetçi olmadı. Hatta sonucu gördükten sonra o da kullanmaya başladı.
 20. Hafif ve hoş kokulu bir ürün… Aşırı yağlı olmadığı gibi kaliteli ve etkili bir güneş kremi… Doktorun tavsiyesi doğrultusunda her gün düzenli olarak güneş kremi kullanıyorum. Aşırı yağlı ya da kötü kokulu bir ürün olmaması hoşuma gitti. Önerildiği gibi kullanıyorum. Hiç yanmadım. Terlesem dahi gözüme kaçarak yanma yapmıyor.
 21. Günlük kullanım için bir ürün ararken Play Skin’i bir influencer sayfasında gördüm. Influencer’lardan ürün almak adetim olmasa da, bir denemek istedim. Çok memnun kaldım. Sıcak yaz günleri için bu ürünü almaya devam edeceğim.
 22. Estetisyenim cildimin bu kadar pütürlü olmasını güneş kaynaklı siyah noktalara bağlıyor. Yüz bakımı yaptırdığımda haftada 2 kez kese yaptırıyorum ve her gün Play Skin güneş kremi kullanmaya başladım. Cildim çok daha iyi görünüyor.
 23. Bu güneş kremini çok çok beğendim. Kız kardeşlerimle birlikte aynı markayı kullanıyoruz. Hiçbirimizin şikayeti yok. Cildimizde kuruma ya da kaşıntıya yol açmıyor. Ürün kullanışlı ve kaliteli tavsiye ediyorum.
 24. Play Skin güneş kremi kullanıyorum her hangi bir sivilce, iltihap ve/veya kaşıntı şikayetim olmadı. Cildi nemlendirmesi tam istediğim kadar.
 25. Çok fazla sürmenize gerek yok. Vücut tarafından iyi emiliyor ve etkisi bütün gün sürüyor. Yapışkan ve/veya yağlı değil. Güneş kreminden çok, üst düzey bir kozmetik nemlendirici kremi kullanıyor gibi hissediyorum. Öneririm.
 26. Bu güneş kremini özellikle yüzüm için seviyorum. Hassas cildimi tahriş etmiyor. Ayrıca kokusunu da beğendim. Cildimi koruması için yalnızca yaz sıcaklarında değil bütün yıl kullanıyorum.
 27. Cildinizi çok iyi hissetmenizi sağlıyor. Nemlendirici olarak piyasa sürülmemiş olmasına rağmen kışın aylarında da kuru ciltler için  ideal bir ürün sayılabilir. Yıl boyunca güneş kremi kullanmanın gerekli olduğunun bilincindeyseniz, aslında bu ürün tam da size göre…
 28. Vücudumun hormon dengesi nedeniyle, akneye eğilimli bir cildim var. Ama bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir tıkanıklık ya da olumsuzluk yaşamadım.
 29. Bu ürün bir harika… Fazla yağlı değil ve çok çabuk emiliyor. Yaz için güçlü bir güneş koruyucu arıyordum. Play Skin yüksek faktörlü geniş spektrumlu bir SPF sağlıyor. Cildim hassas olduğu halde hiçbir tahriş rahatsızlığı hissetmedim. Mükemmel bir alışveriş olduğunu söyleyebilirim.
 30. Aşırı rahatsız edici bir kokusu yok ve yağlı değil. Bana mükemmel koruma sağladı.
 31. Bu güneş kremini seviyorum. Sürmesi kolay, cildimde yağlı bir his bırakmıyor. Ve kokusunu da çok beğeniyorum. Çok açık tenli ve çabuk yanan bir birey olmama rağmen, Play Skin sayesinde hiç yanmadım.
 32. Günlük nemlendiricim olarak kullanıyorum. Cildim tarafından çok hızlı emiliyor ve yağlı bir iz bırakmıyor. Bütün yıl kullanıyorum. Yazın dışarı çıkarken yüzüme ilaveten kulaklarıma ve omuzlarıma da uyguluyorum. Kendi yeğenlerime de kullandım. Hiç birinin cildinde güneş yanığı ya da herhangi bir tahriş olmadı. Küçükler için de yeteri kadar kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Play Skin Güneş Kremi Sıkça Sorulan Sorular

Play Skin Güneş Kremi Fiyatı?

Playskin güneş koruyucu 20 Haziran 2022 Tarihi ile Trendyol gibi pazaryerlerinde 275 TL.

Her ne kadar bütün bu yorumlar Play Skin güneş kremi için çok başarılı bir ürün olduğu izlenimini uyandırıyorsa da, kullanmadan 12 ila 24 saat önce cildinizde bir yama testi yaparak, size özel bir alerjiye sebep olup olmadığından emin olun.

En Beğenilen 5 Güneş Kremi Önerileri içeriğimize de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 oy aldı)
Yorum yapın

1